• Ürün İade / Değişim Şartları

Satın aldığınız ürünü, Tüketici Kanunu Hükümlerine uygun olarak kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.maproworld.com.tr’ye başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

 
o Ambalajı açılmamış 
o Denenmemiş
o Bozulmamış
o Güvenlik Etiketi/Bandrolü açılmamış
o Kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.  

Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde operasyon@maproworld.com mail adresimize bildirebilirsiniz.

 

Açılmış veya denenmiş ürünleri iadesi kabul edilememektedir.

 

Ürün hasarlı geldi

Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun hasarlı çıkması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Ürünü bu tutanak ile teslim almadan tarafımıza gönderiniz.

Teslimattan sonra 7 günün geçmesi durumlarında müşteri tarafından tespit edilen hasar ve arıza durumları için servis raporu düzenletmezseniz üründeki sorunu ispatlamak  mümkün değildir.

 

Sipariş ettiğim ürün yerine başka bir ürün geldi

Siparişiniz size ulaştığında faturada yazan ürün ile kargonuzdan çıkan ürünün farklı olması halinde ürünü tarafımıza durumu açıklayan bir not ile birlikte geri gönderiniz.  Ürün tarafımıza ulaştığında doğru ürün gönderimi tarafınıza sağlanacaktır.

 

Eksik ürün gönderildi  

Siparişinizde yer alan ürün / ürünlerden bir ya da bir kaçı faturanızda gönderildi olarak görünmesine rağmen teslim edilen kargo paketi içinde yoksa öncelikle sitemiz üzerinden tarafımıza durumu bildiren bir mesaj atmanız yeterlidir. 1 iş günü içerisinde gerekli incelemeler gerçekleştirilip eksik ürün gönderimi sağlanacaktır.

 

Ücret iade aşamaları:  

1-İade etmek istediğiniz ürünü www.maproworld.com.tr ile iletişime geçip tarafımıza gönderiniz. 
2- Ürün tarafımıza ulaştığında, personelimiz tarafından incelenir. 
3- İncelenen ürün iade şartlarına uygun ise, personelimiz ürünün iadesini alıp finans departmanına ücret iadesini yapması için bilgi verir.  
4- Finans departmanı ücret iadesini sanal pos üzerinden gerçekleştirir. 
( Ödeme türü Havale/Eft ise belirteceğiniz hesap bilgilerinize iadeniz 1-5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.)
5- Banka ücret iadesini ödeme yapılan karta 1-5 iş günü içerisinde yansıtır.  

  

Daha detaylı bilgi için 0850/3046715 Müşteri Destek Hattımızdan 09:00-18:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.

 

İade ve Değişim talebiyle ürünlerinizi aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir:


MaproWorld Profesyonel Temizlik Hizmetleri ve Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Nato Caddesi 32 TR - 34418 Kağıthane / İstanbul

Tel : 0 212 283 24 41

ALIŞVERİŞ SEPETİ

Alışveriş Sepetiniz Boş

ÜRÜNLERE GİT
KAPAT