Daha Az ile Çok Daha Fazla!

Teknoloji ve biyolojik çözümler ile sürdürülebilir ıslak hacim yönetimine. Kuruluşundan bu yana, MaproWorld bir felsefe sürdürmektedir:
İlham veren sistemler geliştirip, sürdürülebilir çözümler sunmak. Bizi her gün yönlendiren hedefler bunlar. Geliştirme departmanımız, öncü ruhumuz ve iş ortaklarımızla, her yıl piyasada devrim yaratan yeni ürünler ve yenilikler getirmemize yardımcı oluyor.

Biyolojik Sanat!

Biyolojik çözümler ile sürdürülebilir Islak hacim yönetimine Evosan, Evolife, Evotab gibi bakteriyel temizlik ve teknik bakım ürünlerinde bulunan enzimler uygulandıkları ortamdaki organik atıkları hızla parçalar ve bözlece gerçek ve kalıcı bir temizlik ekde edilir. Kullandığımız Formüldeki mikroorganizmalar enzimlerin ufaladığı atıkları biyolojik oksidasyonla tamamıyla yok eder.

MaproWorld InstantSticks

Alışılmış Temizleyicilerin bir coğu 93% ve üzeri Su içerdiğini biliyormuydunuz? MaproWorld InstantSticks ile Müşterilerimize hem etkili, hem 4 Kat daha ekonomik, hem 60 kat daha az CO²(*) salgılayan, hem çok daha ergonomik, hem çok daha ekolojik, bir ürün tasarladık.

NASIL BAŞLADIK?

CO2 ve plastikten tasarruf etmenin zorluğu nedeniyle yeniden dolum sistemlerini araştırdık. Piyasayı inceledikten sonra yeniden dolum sistemi olarak yüksek konsantrasyonlu toz veya tabletlere baktık. Bizim bakış açımıza göre gerçekten iyi çözümlerin olmadığını gördük. Her iki ürün de az çözünür, çok uzun çözünme süreleri vardır, seyreltildiğinde çökelmeye neden olur, depolama sırasında topaklaşmaya neden olur ve/veya aralık çok küçüktür. 2022'de çözüm: "kendimiz" bir şeyler yapalım fikri gelişti. Bu, MaproWorld InstantSticks hazır çubukların doğuşuydu. Bir yıllık geliştirme sürecinin ardından ürünümüzü pazara hazır hale getirdik.

Ürünlerimizi Eşsiz Kılan Nedir?

Ekolojik ve ekonomik sonuçların uyum içinde olması bizim için önemlidir. Pratik deneyimlerden ve mükemmel ürünler geliştirme tutkusundan ilham alan ürünlerimiz farklı ve benzersizdir. Nakliye ağırlığını azaltarak ve konteynerleri müşterinin sahasında ve üretim sırasında geri dönüştürerek iklimin korunmasına aktif olarak katkıda bulunuyoruz.

Konsantre Güç!

Kuruluşundan bu yana, tek bir felsefe sürdürmekteyiz: sunduğumuz tüm ürünleri özelikle kullanılan temizlik için kullanılan ürünleri en yüksek kalitede konsantre olarak  üretmek.
Çünkü:
1. Gereksiz su taşımıyorsunuz
2. Su taşımadığınız için nakliye ve lojistik maliyetlerini düşürüyorsunuz
3. Karbondioksit salınımı azaltıyor ve doğayı koruyorsunuz
4. Temizlik malzemesini maliyetini 70% düşürüyorsunuz

Gerçek Su Tasarrufu!

Avantajları:
1. Kokusuz
Dahilindeki diyafram sayesinde atık su sistemindeki kokuları engeller.
2. Sessiz
Su boşaltımı sırasında ses yapmaz
3. Susuz ve Hijyenik
‘’S’’ sifonlardaki gibi su tutmadığından mikroorganizma oluşmaz ayrıca böcek ve haşerelerin girişini engeller

Kullanım Yerleri:
1. Lavabo
2. Duş Teknesi
3. Bide
4. Pisuvar
5. Klima Drenajı
6. Tekne, karavan vb. kullanımı için uygundur

Geleneksel koku önleme yöntemi olan sifonlarla kıyaslandığında avantajları:
1. Koku ve gürültü yapmaz
2. Hijyeniktir. Böcek girişini engeller. Susuz olduğu için buharlaşma ya da donma sorunu olmaz
3. Yüksek debi ve hızlı akış sağlar

ALIŞVERİŞ SEPETİ

Alışveriş Sepetiniz Boş

ÜRÜNLERE GİT
KAPAT