MaproWorld neden sözleşmesiz hizmet sunuyor?

 Sektörümüzde sözleşmeler genellikle bağlılık içermesinden dolayı, caydırıcı ve aynı zamanda sözleşmelerin detayları gereksiz ve okunamayacak kadar uzundur. Bu sözleşmeler opsiyonel olmamak ile beraber, gereksiz bir bağlayıcılık ile sizi ihtiyacınız olmadığı zaman dilimlerinde de hizmet almak zorunda bırakırlar. Örneğin yaz bahçesi olan bir birahanenin, kışın yaz bahçesini kullanmamasına rağmen, orada bulunan alanlar için hizmet alması gibi.

Teslimat ve montaj ve satış sonrası servis neden ücretsiz?

Satış sürecine servis dahildir, çünkü ürünlerimiz için sorumluluk almak istiyoruz. Yani sadece tükettiğiniz ürünler için para ödersiniz.

Bu hizmet tam olarak neye benziyor?

Bu hizmet tamolarak ihtiyacınız oldığundan, ihtiyacınız kadarını size sunmaya benzer. Örneğin sizin ihtiyacınız olan 5 koli kağıt ise, size sözleşmenizde yer alan kağıt adedi dayatılmaz. Başka bir açıdan bakmak gerekirse, 5 koli sizin için depolama anlamında sıkıntı yaratıyorsa, 3 klisini size bırakır, 2 kolisini sonraki bir tarihte size iletebiliriz. Ayrıca düzenli ziyaretlerimiz ile her daim eksiklerinizi tespit eder, size farklı çözümler ve ürünler sunabiliriz. 

Servis ne kadar?

Ürünlerin satın alınmasına dahil olan ücretsiz bir hizmetimiz var. Bu, teslimat, değişim, doldurma ve danışmanlık anlamına gelir. Sadece tüm tuvaletin temizliği, masrafı nedeniyle tahsil edilir.

Mapro ürünleri teknolojisinin ardındaki kritik ilke nedir?

Ürün yelpazemiz yalnızca aşağıdaki ölçütlere uyan ürünler içerir. Zorundasın

1) çevre dostu olmak, en azından su tasarrufu yapın, elektrik tasarrufu sağlayın veya kullanımlarında çevre dostu başka bir etkiye sahip olun.

2) Hijyenik, sık kullanılan şirketler için uyarlanmıştır, böylece müşteriler doğru kullanıldığında patojenlere karşı güvende olurlar. Böylece, ör. kapalı sistemler açıktan daha hijyeniktir.

3) maliyet tasarrufu olması, müşterilerimiz için kullanımlarında para tasarrufu. Böylece, ör. Daha büyük, çıkarılabilir tanklara sahip sabunluklar kullanımda sadece daha hafif ve daha esnektir (beklenmedik şekilde boşalmazlar), aynı zamanda kartuş sistemlerinden daha ucuzdur.

div>
ALIŞVERİŞ SEPETİ

Alışveriş Sepetiniz Boş

ÜRÜNLERE GİT
KAPAT