Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları bütün tesisatlarda rastlanabilecek kronik bir sorundur. Tesisatlar ham madde olarak çeşitli metal ve plastik malzemelerden inşa edilebilir. Açık ve kapalı olarak projelendirilen bütün tesisatların ömürleri vardır. Bu tesisatlar zaman içinde kullanım kaynaklı olarak yıpranma gösterir. Bu yıpranmalar ise su kaçağı olarak karşımıza çıkar. Su kaçakları su tesisatı bulunan her yerde görülebilen bir sorundur. Bu sorunu tespit etmek ve gidermek ise profesyonellerin başarabileceği bir işlemdir.

Su kaçağı olan tesisatlarda zamanla oluşabilecek küflenme ve kokular rahatsız edici olabilir. Ayrıca tesisatlarda ki kaçaklar bulunduğu bölgede çürümeye ve ufalanmalara neden olabilir. Ahşap, beton veya farklı bir malzeme içerisinde döşenen bütün tesisatlarda, su kaçakları sisteme direk etki ederek, size ek tamirat ve bakım masrafları oluşturur.
Bundan dolayı tesisatlarınızı düzenli aralıklar ile kontrol ettirerek, uzmanlarca yapılabilecek önleyici faaliyetleri uygulamak gerekmektedir.
MaproWorld olarak su kaçağını lazer teknolojili cihazlar ile tespit eder, sisteme en az zarar verebilecek şekilde çözüm üretmeye çalışırız.

MaproWorld yetkilileri servis kapsamında gelerek su kaçağınızın yerini tespit eder. Eğer kaçağa müdahale etmek istemezseniz, servis ücreti uygulanır. Ama kaçağa müdahale edilerek, kaçağın giderilmesi istenirse, servis ücretini de kapsayan bir işlem ücreti tespit edilir. İşlem ücretinin içinde hem tamirat hem de tespit ücreti bulunmaktadır.

Mapro World Tüm Hakları Saklıdır © Copyright 2021