Arıza Teknik Servis

MaproWorld servis anlayışı içinde yer alan, “mutlak çözüm” prensibi çerçevesinde, servis yaptığımız alanlarda sadece baştan kurulum değil, aynı zamanda arıza müdahalelerinde de müşterilerimizin hizmetindeyiz. Aşağıda başlıklar halinde paylaştığımız servis hizmetlerimizde, arıza servis kapsamında çalışmalarımız devam etmektedir.

Sıhhi tesisat işleri : Eviniz veya iş yerinizde yapılanması sıfırdan olan diğer alanlarda sizler için bütün tesisat işlemlerini uzman ekibimizi ile çözüme kavuşturuyoruz. Temiz su tesisatı, atık su tesisatı ve gider tesisatlarını en optimum şekilde kuruyor ve size teslim ediyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından kurulan tesisatlarınız, ileri dönemlerde müdahaleler düşünülerek projelendirilir ve herhangi arıza durumunda rahatlıkla müdahale edilebilir şekilde tasarlanır.

Klozet arızaları : Klozetler basit mekaniksel yapılar olmasına rağmen, iç kısımlarında bulunan sifon ve iç takımların arızaları ciddi sorunlar oluşturabilir. Özellikle gömme olarak tabir edilen, duvarın içine yerleştirilen klozet modellerinde arızaların tespiti ekipman ve uzmanlık gerektirir. Bu durumda dışardan müdahale sadece uzman kişilerce yapılabilir. İç kısımda bulunan iç takımların arızalanması sonucunda gerekli değişimleri ve müdahaleleri yetkin kişiler gerçekleştirmez ise mevcut arızayı büyütebilir, sistemi tamamen bozabilirler.

Batarya arızaları : Lavabo ve banyo bataryaları ile ilgili oluşan arızalar, uzman kişilerce ele alınmalıdır. Özellikle sensörlü bataryaların arızaları çok farklı nedenler ile oluşabileceğinden, elektronik ve elektrik konusunda tecrübeli kişilerin müdahale etmesi gereklidir. Bu durumlarda yapılan yanlış müdahaleler hem bataryanızı, hem de elektriksel donanımları kullanılamaz hale getirebilir. MaproWorld olarak eğitimli personelimiz ile bu durumlarda gerekli müdahaleyi yapar, sorunlarınızı gideririz.

Pisuvar arızaları : Pisuvarlar farklı modelleri nedeni ile uzmanlık gerektiren ürünlerdir. Sulu, susuz ve hibrit olamk üzere üç farklı kategoriye ayırabileceğimiz pisuvarların giderleri, idrarda bulunan kalsiyum maddesi nedeni ile zamanla tıkanabileceğinden bu konuda deneyimli olan kişilerin sisteme müdahalesi gerekmektedir. Ayrıca pisuvarlarda bulunan sensörlü veya manuel musluk mekanizmaları arızaları ise gereksiz su akışına ve bunun faturanıza yansımasına neden olur. Pisuvar konusunda 12 yıllık tecrübesi ile MaproWorld her zaman yanınızda.

Mapro World Tüm Hakları Saklıdır © Copyright 2021